DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ

CHARAKTERISTIKA
Mateřská škola byla založena 29. ledna 1956.
Jde o čtyřtřídní MŠ s celkovou kapacitou 112 dětí, která je umístěna mimo hlavní komunikaci v krásné zahradě se vzrostlými listnatými a jehličnatými stromy.
Jedna třída je heterogenní (smíšená) – pro děti 4-6ti leté, ostatní (homogenní) třídy navštěvují děti podle věku.
Součástí školy jsou stálé ložnice a plně využívaná tělocvična.
V suterénu budovy se nachází školní jídelna, která byla roku 2006 rekonstruována a keramická dílna s vlastní pecí.
Výchovně vzdělávací činnost zajišťuje plně kvalifikovaný pedagogický tým s dlouholetou praxí.
Zahrada je vybavena novými herními prvky, které dětem umožňují získávání pohybových dovedností a rozvíjení sportovních aktivit.
Škola má zažádáno o účast ve výzvě 28 – Inkluze a multikulturní vzdělávání.

PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY: 6,30 – 17,00 HOD

OMLUVY DĚTÍ:
DO 8,00 HOD NA TELEFONNÍM ČÍSLE: 274 810 657 nebo v sešitě omluv

Fotogalerie 2019/20   Rozlučka - Koťata   Besídka - Včelky   Besídka - Štěňata   Besídka - Medvíďata
Desing&Coding by DHSV s.r.o. 2014    |    administrace